Проєкти

На попередніх практичних курсах Урбан дизайн студенти розробили проєкти реконструкції Кожум'яцької, Вокзальної та Бессарабської площ. Ідеї з проєкту Кожум'яцької площі дали поштовх для концепції реконструкції Валів на Подолі.
Бессарабська площа — один з головних викликів розвитку якісного публічного простору в центрі Києва. До площі сходяться три магістралі, що створюють навколо неї суцільну транспортну розв'язку. Жодних виділених смуг для громадського транспорту, велодоріжок або зручних маршрутів для пішоходів. Щоб Бессарабська площа стала комфортним та привабливим місцем, на курсі з урбан дизайну розробили проєкт її реконструкції.
Проєкт розробили
на курсі Урбан дизайн
навесні 2020 року
в Projector
Вокзальна площа — перше, що бачать щодня десятки тисяч людей, які приїжджають до Києва. Через проблеми з транспортом, відсутністю озеленення та загальною розрухою часто її хочеться бачити вперше і востаннє. Щоб Вокзальна площа стала комфортним та привабливим місцем, на курсі з урбан дизайну розробили проєкт її реконструкції.
Проєкт розробили
на курсі Урбан дизайн
восени 2019 року
в Projector
Кожум'яцька площа — перше, що бачать люди, потрапляючи на Поділ з Верхнього міста. Цю місцевість оточують круті пагорби Щекавиці та Замкової гори з одного боку, та Поділ з іншого, поруч з нею знаходиться Воздвиженська вулиця. Раніше це місце було справжньою площею, сьогодні ж її простір захопили безкінечний потік автомобілів, рекламні конструкції, та автостоянка. Ця місцевість — суміш різних архітектурних стилів будівель та їхнього функціонального наповнення.
Проєкт розробили
на курсі Урбан дизайн
навесні 2019 року
в Projector