Гостиний двір

Разом із Міністерством культури та інформаційної політики ми починаємо проєкт відновлення Гостиного двору в Києві. Ми дослідимо Контрактову площу і Гостиний двір, проведемо опитування киян та мешканців Подолу, проаналізуємо транспортні та людські потоки. Також проведемо проєктний семінар, на якому фахівці різних сфер розроблять концепцію розвитку Гостиного двору.

На семінарі «Гостиний двір: Фокус уваги — візія» зберуться реставратори, архітектори, урбаністи, історики, культурні менеджери, громадськість та народні депутати. В результаті семінару вони розроблять покрокову дорожню карту реставрації та розвитку Гостиного двору в Києві.

Учасники семінару на основі результатів соціологічних досліджень і прикладів розвиту аналогічних будівель в інших країнах запропонують, якими функціями можна наповнити будівлю.
Вигляд сучасного Гостиного двору
Ми проводимо опитування киян щодо Гостиного двору. Заповніть, будь ласка, анкету з простими питаннями, щоб ми зрозуміли ваше бачення його розвитку. Це забере 5 хвилин, та цей час стане важливим внеском в майбутнє Гостиного. Результати опитування ми використаємо на проєктному семінарі з розробки концепції розвитку Гостиного двору, яке проводитимемо разом із МКІП.