Лінійка вуличних об'єктів
з переробленого пластику

КОЛО

Ми створили лінійку вуличних об'єктів та на основі цього проєкту запускаємо безкоштовний онлайн-курс. В ньому детально розкажемо весь процес розробки дизайну об'єктів, їхнього тестування, виготовлення та встановлення, щоб всі охочі змогли дізнатись, як створювати міські об'єкти. Перші лавки вже встановили в Сквері інтелігентів на вулиці Гончара.
Всі об'єкти створені
з використанням плит
з переробленого пластику
Висока лавка
Лавка складається з 12 секторів, які також можна встановлювати окремо. Зібрана в коло вона створює всередині велику клумбу висадки рослин.
Лавка має широке дерев'яне сидіння та зручний столик за спинкою. Низ лавки, її спинка та задня стінка зроблені з плит із переробленого пластику.
Розміри одного сектору
Низька лавка
Лавка без спинки має ще більше простору для сидіння, а, якщо хочеться, то на ній можна навіть зручно лягти. Лавка так само збираєтьсь в коло та створює клумбу всередині, але завдяки симетричній конструкції її тепер можна зібрати і в інші форми з набагато більшим простором для озеленення.
Розміри одного сектору
Смітник
Смітник зі стінками з переробленого пластику довершує ідею цінності сортованого сміття. Адже показує, що насправді воно може бути цінним ресурсом, з якого виготовляють корисні речі для містян та навколишнього середовища.
Розміри
Матеріали
Всі об'єкти лінійки виготовляються з металевого каркасу з чорним порошковим пофарбуванням, дерев'яних щитів з дуба та плит з переробленого пластику.
Чорно-зелений
Пластик
Дерево
Метал
Синьо-жовтий
Біло-синій
Біло-червоний
Дуб з покриттям датським маслом
Чорна порошкова фарба
Разом з «Україної без сміття» на базі їхньої сортувальної станції ми запустили майстерню зі створення плит з переробленого пластику. Ми стали першим партнером і замовником УБС, почали збір кришечок, щоб потім сортувати їх за кольорами, подрібнювати й переплавляти в пластикові плити.

Головним елементом цієї майстерні став термостіл, у якому подрібнений пластик розплавляється й набуває форми плити необхідної товщини. Його виготовили в майстерні «Дорогоцінний пластик» в Одесі, котрою керує Євген Хлебніков, який одним з перших започаткував в Україні всесвітній рух «Precious Plastic».
Виробництво
Ініціатива зі збору
кришечок в закладах
Курс Урбан об'єкти
Ми запустили навчальний курс, в якому детально розкажемо про процес створення лінійки вуличних меблів з переробленого пластику та поділимося всіма напрацюваннями. Зараз вже готова перша серія про загальну концепцію.
Коло Миколи
Поступово ми розширюємо лінійку вуличних меблів і зараз працюємо над концепцією її впровадженням в сквер біля Храму Святого Миколи Доброго, що знаходиться на перетині вулиці Покровської та Андріївського узвозу.
Керівник проєкту
Максим Головко
Архітекторка
Олена Мельник
Менеджер
Андрій Батін
Над проєктом працювали
Менеджерка
Марина Радинська
Візуалізатор
Максим Гуменюк
Візуалізаторка
Анна Бабак