Школа

Вчимо створювати міські простори, що відповідають потребам людей, та пояснюємо, як працюють міста. Залучаємо до процесу найкращих спеціалістів, котрі працюють з різними сферами міського проєктування, та віримо, що саме студенти створять нове бачення міста.
Практичний онлайн-курс з перетворення публічної площі на комфортний та доступний простір, орієнтований на людину та її потреби. Навчимо студентів проєктувати публічний простір. Поділимося досвідом, а також на практиці розберемо дизайн-процеси і методики.
Вартість 1 місяця
6 000 ₴
Двічі на тижень
3 місяці
Перед містами завжди з'являються нові завдання і виклики, тому вони постійно розвиваються і змінюються. Ці зміни не завжди очевидні та зрозумілі, але впливають на життя кожного містянина. Цей курс допоможе зрозуміти, як працюють міста і як це впливає на їхніх мешканців.
Спочатку — 2 000 ₴
Решта — через місяць
4 000 ₴
Нова лекція щосереди
о 19:00 до кінця липня
20 лекцій
Зараз проходить практичний онлайн-курс з перетворення Золотоворітської площі на комфортний та доступний простір, орієнтований на людину та її потреби.
Кінець курсу
1 вересня
Проєкти
На попередніх практичних курсах Урбан дизайн в 2019 році студенти розробили проєкти реконструкції Кожум'яцької та Вокзальної площ. Ідеї з проєкту Кожум'яцької площі дали поштовх для концепції реконструкції Валів на Подолі.
Вокзальна площа — перше, що бачать щодня десятки тисяч людей, які приїжджають до Києва. Через проблеми з транспортом, відсутністю озеленення та загальною розрухою часто її хочеться бачити вперше і востаннє. Щоб Вокзальна площа стала комфортним та привабливим місцем, на курсі з урбан дизайну розробили проєкт її реконструкції.
Проєкт розробили
на курсі Урбан дизайн
восени 2019 року
в Projector
Кожум'яцька площа — перше, що бачать люди, потрапляючи на Поділ з Верхнього міста. Цю місцевість оточують круті пагорби Щекавиці та Замкової гори з одного боку, та Поділ з іншого, поруч з нею знаходиться Воздвиженська вулиця. Раніше це місце було справжньою площею, сьогодні ж її простір захопили безкінечний потік автомобілів, рекламні конструкції, та автостоянка. Ця місцевість — суміш різних архітектурних стилів будівель та їхнього функціонального наповнення.
Проєкт розробили
на курсі Урбан дизайн
навесні 2019 року
в Projector
Фестиваль
Ми створили майданчик, де відкрито обговорюємо зміни, що відбуваються в містах України та закордоном. Розказуємо про проекти, які розвивають міста, та допомагаємо людям в них розібратись.
Ми не можемо безпечно купатись у Дніпрі, гарно проводити час на набережних, а після дощу, через затопленість вулиць, пересуваємось ледь не надувними човнами. Ми хочемо це змінити. Тому третій фестиваль міських проектів присвятили воді в місті.
В країні достатньо крутих міських проектів, щоб провести не один фестиваль, тому менше ніж за півроку після першої конференції ми зібрались вдруге, щоб послухати про п'ятірку нових проектів.
В Україні існують реалізовані міські проекти, якими можна пишатись. Ми вирішили організувати конференцію, присвячену таким проектам, і 27 жовтня 2018 року провели першу Урбанину. Її учасники з різних міст України розповіли про п'ять проектів.