Практика

Вчимо створювати міські простори, що відповідають потребам людей, та пояснюємо, як працюють міста. Залучаємо до процесу найкращих спеціалістів, котрі працюють з різними сферами міського проєктування, та віримо, що саме студенти створять нове бачення міста.
Практичний курс з перетворення площі Івана Франка на комфортний та доступний простір, орієнтований на людину та її потреби. Навчимо студентів проєктувати публічний простір. Поділимося досвідом, а також на практиці розберемо дизайн-процеси і методики.
Практичний курс зі створення стратегії київського району Олімпійської, котра дасть нову візію для розвитку простору. Навчимо студентів досліджувати простір та мешканців і розробляти стратегію району.

Теорія

Перед містами завжди з'являються нові завдання і виклики, тому вони постійно розвиваються і змінюються. Ці зміни не завжди очевидні та зрозумілі, але впливають на життя кожного містянина. Цей курс допоможе зрозуміти, як працюють міста і як це впливає на їхніх мешканців.
Публічні простори стають дедалі важливішими для містян. Цей курс допоможе зрозуміти, як саме досліджуються та проєктуються сучасні пабліки.