Практика

Вчимо створювати міські простори, що відповідають потребам людей, та пояснюємо, як працюють міста. Залучаємо до процесу найкращих спеціалістів, котрі працюють з різними сферами міського проєктування, та віримо, що саме студенти створять нове бачення міста.
Практичний онлайн-курс з перетворення Лук'янівської площі на комфортний та доступний простір, орієнтований на людину та її потреби. Навчимо студентів проєктувати публічний простір. Поділимося досвідом, а також на практиці розберемо дизайн-процеси і методики.
Практичний курс зі створення інтегрованої та сталої стратегії київського району Липки, котра дасть нову візію для розвитку території. Навчимо студентів досліджувати простір та мешканців і розробляти стратегію району.
Практичний курс з проєктування інтерфейсів міських сервісів за допомогою методології Human-Centered Design. На курсі ми навчимося проєктувати цифрові продукти, орієнтовані на містян та їхні потреби.

Теорія

Перед містами завжди з'являються нові завдання і виклики, тому вони постійно розвиваються і змінюються. Ці зміни не завжди очевидні та зрозумілі, але впливають на життя кожного містянина. Цей курс допоможе зрозуміти, як працюють міста і як це впливає на їхніх мешканців.
Публічні простори стають дедалі важливішими для містян. Цей курс допоможе зрозуміти, як саме досліджуються та проєктуються сучасні пабліки.